Kdo jsme ?

Specializujeme se na stavby z recyklovaných lodních kontejnerů. Dáváme jim nový život a šetříme tak životní prostředí.

Naše společnost se zabývá prodejem, úpravou
a výstavbou velkého spektra objektů z recyklovaných lodních kontejnerů.

Zakladatel, majitel společnosti a vizionář Jakub Zaviačič, se od svého studia na Vysoké škole Báňské zabývá nanotechnologií a high-tech materiály ve stavebnictví. Díky tomuto zaměření a orientaci se dostal až k lodním kontejnerům, kde mohl své nabité znalosti využít a efektivně uplatnit.

Naše společnost sleduje a využívá nejmodernější technologie a díky tomu dokáže z lodních kontejnerů vytvářet ideální domov pro Vás nebo Vaši rodinu. Díky technologiím, jenž využíváme, vytváříme ideální a zdravé podmínky pro život. Naše stavby jsou navrženy tak, aby jejich nároky na provoz a chod domácnosti byly minimální, v některých případech i + plusové.

Vizí naší společnosti je nezávislost a využívání technologií,
které jí podporují. V dnešní době, kdy máme dostupnou technologii abychom mohli být takřka nezávislí na dodávce vody, elektrické energie, ale i při nakládání s odpady, směřujeme k úplné nezávislosti.

O našem snažení se můžete přesvědčit sami v našem vzorovém domě. DŮM+ 4F, který jsme takto pojmenovali, 4F – “for family”, je rodinný dům vytvořen ze  4 recyklovaných lodních kontejnerů HC40′ a je navržen jako hybridní ostrovní systém. Co to znamená?

Hybridní ostrovní systém je navržen tak, aby naše objekty dosáhly
co největší nezávislosti. Jak to celé funguje?

Elektrickou energii z převážné části zajišťuje fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše objektu nebo zahradě, která akumuluje energii do baterií.

Vodu pro provoz domu získáváme z hlubinného vrtu. Užitkovou vodu potom z jímky, která zachycuje dešťovou vodu. Vypořádání s odpadní vodou a splašky zajištuje převážně ČOV neboli čistička odpadních vod.

Potřebujete rychle vyřešit bydlení pro sebe nebo celou svou rodinu?

 Chtěli byste rekreační chatu na vaši zahradu,
či k rybníku, kde máte pozemek?

Nebo jste podnikatel, který potřebuje ukázat ,co vše dokáže,
ale chybí mu potřebný SHOWROOM?

Začínáte podnikat v gastru a nemáte dost peněz na svůj podnik?

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ANO, tak jste na správné cestě k získání toho, co potřebujete. Vyplňte prosím náš formulář pro nezávaznou poptávku a my se Vám hned začneme věnovat.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře