...
Máte dotaz? Potřebujete poradit?
Showroomy

Showroomy

Chcete podpořit vaše podnikání a vybudovat místo, kde předvedete vašim zákazníkům produkty v plné kráse? Showroom, provozovna nebo prodejna z lodních kontejnerů na míru vašemu podnikání je skvělou volbou právě pro vás.

IMG_5642

Chcete podpořit vaše podnikání a vybudovat místo, kde předvedete vašim zákazníkům produkty v plné kráse? Showroom, provozovna nebo prodejna z lodních kontejnerů na míru vašemu podnikání je skvělou volbou právě pro vás.

Kvalitní okna s trojsklem třídy A+ od českého výrobce FenStar. 

Na stěny, strop a podlahu kontejneru je aplikovaná termoaktivní hmota NANO 3000S. Aplikace této hmoty nahrazuje běžné zateplení polystyrenem nebo vatou a šetří užitnou plochu objektu.

Nedílnou součástí kontejnerové stavby je rekuperační jednotka, která zajistí příjemné mikroklima.

Topení v našich objektech je řešeno pomocí topných fólií Heatflow, které vyzařují infračervené záření a zajišťují příjemné teplo v celému objektu. Navíc jsou fólie Heatflow velmi úsporné.

Povrch kontejneru je ošetřen hydroizolačním nástřikem GacoRoof, který zajišťuje nadstandardně dlouhodobou hydroizolaci střechy vašeho nového objektu.

Designový a reprezentativní prostor pro úspěšné podnikání

Z lodních kontejnerů lze vytvořit showroom pro prodej i pro poskytování služeb. Provozovna z lodních kontejnerů může také sloužit jako kancelář či místnost pro setkání se zákazníky. Showroom se může skládat z jednoho nebo více kontejnerů. Jeho hlavní výhodou je flexibilita a velmi nízké nároky na přípravu místa: stačí jen přípojky inženýrských sítí. Velkou výhodou je také i možnost realizace tzv. “ostrovního systému”, díky kterému můžete showroom umístit v podstatě kamkoliv.

Stavba z lodních kontejnerů není stavební buňka

Je důležité pochopit, že stavba z lodního kontejnerů je srovnatelná se zděnou stavbou. Díky způsobu zpracování a použitým materiálům nabízí řadu výhod.

Rychlá a levnější výstavba

Moderní objekt, ve kterém můžete bydlet nebo podnikat do několika měsíců ocení každý. Při volbě stavby z kontejnerů ušetříte hned na několika položkách: základy (postačí betonové patky), svislé nosné konstrukce (lodní kontejner = svislá konstrukce).

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Máte zájem o kontejnerovou stavbu? Zavolejte nám nebo napište váš dotaz a my vám rádi se vším poradíme.

Připravíme ideální řešení vašich potřeb

Téměř o čtvrtinu nižší náklady na pořízení ve srovnání se zděnou stavbou

Díky použití lodního kontejneru jako nosné konstrukce snížíme nejen přímé náklady na stavební materiál, ale i náklady na odbornou práci.

Úsporný provoz, díky nízké spotřebě energií s minimálními náklady.

Ušetříte nejen při pořízení, ale i při provozování stavby. Díky stříkané tepelné izolaci a použití moderních technologií pro vytápění a provoz vaší gastro provozovny získáte úspornou stavbu.

Modularita a flexibilita poskytuje řadu možností do budoucna

Díky modularitě si můžete váš showroom kdykoliv rozšířit nebo zvětšit. Navíc díky flexibilitě můžete showroom kdykoliv přemístit na jinou lokaci.

Nejmodernější a ověřené technologie a materiály

Díky použití nejmodernějších a osvědčených technologií a stavebních materiálů získáte nadstandardní vlastnosti vaší stavby.

Jak bude probíhat spolupráce s námi?

Konzultace a kalkulace

Při našem setkání nám prozradíte vaše přání, nápady a požadavky, které si pečlivě zapíšeme. Na základě naší konzultace vytvoříme předběžnou kalkulaci vašeho nového objektu.

1

/7

Příprava projektové studie

Napřed si projdeme vaše požadavky a případné dotazy, ověříme regulativa úřadu ve vaší lokalitě a prozkoumáme možnosti vašeho pozemku. Následně zpracujeme projektovou studii, kterou vám představíme a odsouhlasíme.

2

/7

Projektová dokumentace

Veškeré vaše sny a požadavky uchopí naši zkušení projektanti a připraví kompletní projektovou dokumentaci pro získání stavebního povolení. Součástí projektové dokumentace bude položkový rozpočet a harmonogram práce.

3

/7

Podpis smlouvy

Následně po schválení projektové dokumentace zhotovíme smlouvu, kterou si spolu důkladně projdeme. Před podpisem zrevidujeme požadavky, položkový rozpočet a harmonogram stavby.

4

/7

Výroba vašeho objektu

Po dokončení a dopilování projektu se pouštíme do výroby vašeho vysněného objektu, na kterém se budou podílet ti nejlepší z nejlepších.

5

/7

Dokončení na místě

Připravenou hrubou stavbu objektu převezeme na váš pozemek nebo schválené místo. Následně provedeme dokončovací práce: spojení modulů, interiérové práce, finální zapojení inženýrských sítí a fasádu. Vy se nemusíte vůbec o nic starat.

6

/7

Předání hotové stavby

Po dokončení všech interiérových a exteriérových úprav vám předáme klíče od vašeho vysněného domu či objektu a vy si tak můžete začít naplno vychutnávat bydlení nebo podnikání v kontejnerovém objektu.

7

/7

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Máte zájem o kontejnerovou stavbu?
Zavolejte nám nebo napište váš dotaz a my vám rádi se vším poradíme.

Zajistíme vám financování vašeho snu

Přejete si hypotéku na svůj dům nebo úvěr na komerční objekt? Jste na správném místě. Ve spolupráci s naším zkušeným partnerem RMR Tech/Imperial vám zajistíme nejvýhodnější financování ušité vám na míru. Zajistíme za vás srovnání z celého trhu a vy se tak můžete rozhodnout pro nejlepší variantu. Nepříjemné papírování a s ním spojenou agendu zajistíme my.

Ukázka naší práce

IMG_3981
Oblastní charita Břeclav se na nás obrátila s žádostí o umístění dvou kontejnerových skladů. Sklady...
dum
Tento bezbariérový dům je součástí projektu Senior House, zaměřeného na bydlení pro seniory. V dnešní...
IMG_1255
Rychlé, levné a praktické řešení pro ubytování až čtyř osob představuje tato ubytovna z lodního...
IMG_0931
Pizzerii ze dvou lodních kontejnerů HC40 jme navrhli na zpracování a výdej pizzy. Z velké...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Nevíte si rady nebo se chcete raději poradit s našimi odborníky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či e-mailem. Rádi vám se vším pomůžeme.

Další řešení na míru, které vám můžeme nabídnout

Hledáte vhodnou stavbu, kde najdete místo k relaxování a odpočinku? Navrhneme a postavíme vám moderní a funkční chatu, apartmán nebo tiny house dle vašich představ.
Přejete si kavárnu, restauraci nebo provozovnu pro street food z lodních kontejnerů? Navrhneme a zrealizujeme řešení na míru vašim potřebám.
Přejete si nové bydlení pro vás a vaši rodinu? Postavíme vám vysněný rodinný dům z lodních kontejnerů.

Poptávka nezávazné osobní konzultace zdarma

Vyplňte formulář a pošlete nám váš dotaz. Odpovíme vám co nejrychleji to půjde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Nezávazná poptávka řešení na míru: Showroomy

Vyplňte formulář a pošlete nám váš dotaz. Odpovíme vám co nejrychleji to půjde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vyplňte formulář a pošlete nám váš dotaz. Odpovíme vám co nejrychleji to půjde.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.