Bydlení

DŮM+ XY ZE DVOU RECYKLOVANÝCH LODNÍCH KONTEJNERŮ HC40'
UŽITNÁ PLOCHA         44 m²
CENA OD                     1,6 mil. Kč

DŮM+ XY je vytvořen ze dvou recyklovanýho lodních kontejnerů typu HC40′ o rozměru 12 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v), proto označení XY.

DŮM+ XY  je navržen a určen pro mladý pár nebo naopak pro lidi v pokročilém věku, kteří ocení jednoduchou dispozici a útulné prostředí tohoto domu. Pokud toužíte po samostatnosti a hledáte rychlý zpusob jak ji dosáhnout, je pro Vás DŮM+ XY určitě tou jasnou volbou.

Rychle a jednoduše bydlet kdekoliv? Snažíte se osamostatnit nebo hledáte útulnější, ekonomičtější nebo ekologičtější bydlení?

Zkuste to s námi v domě z kontejnerů ! DŮM+ XY o užitné ploše 56 m
za poloviční cenu bytu o stejné rozloze.

Dispozice DŮM+ XY je navržena tak, aby bylo využito místo co nejefektivněji, a tak splňoval veškeré požadavky a náročnost uživatelů. Dům je navržen pro 1-2 osoby. Tento objekt je díky své nízké pořizovací ceně a ekonomickému provozu vhodný pro mladé lidi jako “low cost” dům nebo skvěle poslouží jako dům na klidné stáří. Už se nemusíte starat o to, kolik měsíčně vydáte za energie a provoz domu!

DŮM XY dodáváme i ve variantě bez Ostrovního systému, který se dá jednoduše připojit na veřejné sítě. Tyto dvě varianty se dají i kombinovat. S každým klientem řešíme zakázku individuálně, takže když nám vyplníte NEZÁVAZNOU POPTÁVKU níže a uvedete všechny vaše představy a sny jsme schopni Vám navrhnout nejefektivnější řešení s ohledem na Váš rozpočet.

Pokud Vás DŮM+ XY zaujal a rádi byste si splnili svůj sen, obraťte se s důvěrou na naše odborníky, kteří Vám rádi pomohou zajistit výhodné FINANCOVÁNÍ.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře