Bydlení

DŮM+ I / APARTMÁN
NAVRŽEN PŘEVÁŽNĚ PRO REKREAČNÍ VYUŽITÍ Z JEDNOHO KONTEJNERU HC40'
UŽITNÁ PLOCHA       27 m ²
CENA                   OD 880 000 KČ

DŮM+ I je vytvořen z jednoho recyklovaného lodního kontejneru typu HC40′ o rozměru 12 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v), proto označení I.

Tento objekt je navržen a určen převážně pro rekreační využití.
At’už jde o zimní chatu, zahradní dům nebo chatu u vody,
je DŮM+ I vaše volba.

Co znamená označení + plus?

Největší význam tohoto znaménka je jeho největší +plus, a to je zcela OSTROVNÍ SYSTÉM. DŮM+ je nejvyšší řada, kterou naše společnost dodává. Jedná se o úplnou soběstačnost na elektrické energii, pitné a užitkové vodě a nakládání s odpady. Znaménko +plus v označení znamená, že tento objekt má spoustu výhod. Je mobilní, nenáročný na podloží a nenáročný na provoz.

Dispozice DŮM+ I je navržena tak, aby bylo využito místo co nejefektivněji a tak splňoval veškeré požadavky a náročnost uživatelů. Dům je navržen pro 1-2 osoby. Využití tohoto objektu je přizpůsobeno k použití jako REKREAČNÍ OBJEKT, APARTMÁN nebo ZAHRADNÍ DŮM.DŮM I dodáváme i ve variantě bez ostrovního systému, který se dá jednoduše připojit na veřejné sítě. Tyto dvě varianty se dají ale i kombinovat. S každým klientem řešíme zakázku individuálně, takže nám zašlete NEZÁVAZNOU POPTÁVKU níže, kam uveďte všechny vaše představy a sny. My Vám navrhneme nejefektivnější řešení s ohledem na Váš rozpočet.

Pro podnikatele v ubytovacím odvětví, je DŮM I nebo DŮM+ I vynikající způsob, jak rychle a nenáročně navýšit kapacitu ubytování. Architektura lodních kontejnerů je dnes velice populární a pro širokou veřejnost velmi zajímavý způsob ubytování. Hlavní výhodou je rychlé dodání, finančně výhodná pořízovací cena a mobilita.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře