Bydlení

POSTAVTE S NÁMI VÁŠ VYSNĚNÝ DŮM Z RECYKLOVANÉHO LODNÍHO KONTEJNERU.

UŽITNÁ PLOCHA         110m2
CENA OD                     3,2 mil Kč

DŮM+ 4F  je vytvořen ze čtyř recyklovaných lodních kontejnerů typu HC40′ o rozměru 12 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v), a je navržen jako plnohodnotné bydlení pro celou rodinu.

DŮM+ 4F- dům For Life, For Family

DŮM+ 4F  je navržen pro rodinu, která hledá rychlé a moderní bydlení. Tato varianta DŮM+ 4F je navržena tak, aby působila co nejvíce vzdušně s otevřeným prostorem. Předsazením horních dvou kontejnerů HC40′ jsme vytvořili velkou terasu, která je provázána s dětským pokojem nebo pracovnou a moderní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Horní terasa, jako i celé horní podlaží, je určena pro relax a klidné místo pro odpočinek. Rozloha horní terasy je 35 m².

Další výhodou tohoto přeložení do tvaru L je vytvoření krytého prostoru pro parkování dvou vozidel. Je zde umístěn také hlavní vstup do domu. Toto kryté stání disponuje 34 m². Lze zde parkovat, umístit kout pro kutily s nářadím, a ještě dodá domu opravdu velkou vzdušnost.

DŮM+ 4F v sobě nese moderní pojetí bydlení.

Kombinuje smyslupnou recyklaci starého železe, tedy přepravních kontejnerů, a spoustu moderních technologií, které z tohoto domu dělají  HYBRIDNÍ OSTROVNÍ DŮM. 

Hybridní ostrovní systém je navrhnutý tak, aby naše objekty dosáhly
co největší nezávislosti. Jak to celé funguje?

Elektrickou energii z převážné části zajištuje fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše objektu nebo zahradě, která akumuluje energii do baterií.

Vodu pro provoz domu získáváme z hlubiného vrtu. Užitkovou vodu potom z jímky, která zachycuje dešťovou vodu.

Vypořádání s odpadní vodou a splašky zajištuje převážně ČOV neboli čistička odpadních vod.

První nadzemní podlaží je navrženo jako velký společný prostor,
kde mohou trávit obyvatelé tohoto domu vetšinu času. Každý, kdo má rád moderní styl bydlení, určitě ocení dispozici a útulné prostředí tohoto domu.

Druhé nadzemní podlaží je navrženo jeko oáza klidu pro celou rodinu.
Je zde prostorná ložnice s šatnou, dlouhá chodba navazující na schodiště,
ze které jsou jednotlivé vstupy do dětského pokoje a kopelny.

Koupelna a dětský pokoj mají přístup na venkovní terasu.

Chcete mít CHYTRÝ DŮM ?

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba,
která odpovídá vaší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken
a podobně. To jsou některé výhody inteligentního bydlení. Proč v 21. století denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k desítkám tisíc spokojených majitelů chytré domácnosti Loxone.

Rychle a jednoduše bydlet kdekoliv? Snažíte se osamostatnit nebo hledáte útulnější, ekonomičtější nebo ekologičtější bydlení?

Zkuste to s námi v domě z kontejenrů!

DŮM+ 4F o užitné ploše 110 m za cenu bytu 1kk

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře