Bydlení

POSTAVTE S NÁMI VÁS VYSNĚNÝ DŮM Z RECYKLOVANÉHO LODNÍHO KONTEJNERU.

UŽITNÁ PLOCHA         110m2
CENA OD                     3,2 mil Kč

DŮM+ 4F  je vytvořen ze čtyř recyklovaných lodních kontejnerů typu HC40′ o rozměru 12 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v),
a je navržen jako plnohodnotné bydlení pro celou rodinu.

DŮM+ 4F- dům For Life, For Family

DŮM+ 4F  je navržen a určen pro rodinu, která hledá rýchlé a moderní bydlení. Tato varianta DUM+ 4F je navržena tak, aby působila co nejvíce vzdušně s otevřeným prostorem. Přesazním horních dvou kontenjnedů HC40′ vytvoříme velkou terasu, která je provázána s dětským pokojem nebo pracovnopu a moderní koupelnou se sprchovám koutem a toaletou. Horní terassa jako i celé horní podlaží je určena pro relax a klidné místo pro ospočinek obyvatelů. Horní terasa disponuje velkostí  35 m².

Další výhodou tohoto přeložení do tvaru L je vytvoření krytého satání, ze kterého je hlavní vstup do domu. Toto kryté stání disponuje 34 m². Vlezou se sem dva automobily, kout pro kutily s nářadím, a ještě dodábá domovu opravdu velkou vzdušnoat.

DŮM+ 4F v sobě nese moderní pojetí bydlení. Kombinuje smyslupnou recyklaci starého železe, tedy přepravních kontejnerů, a spoustu moderních technologií, které z tohoto domu dělají  HYBRIDNÍ OSTROVNÍ DŮM. 

Hybridní ostrovní systém je navrhnutý tak, aby naše objekty dosáhly k co největší nezávislosti. Jak to celé funguje?

Elektrickou energii z převážné části zajištuje fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše objektu nebo zahradě, která akumuluje energii do baterií.

Vodu pro provoz domu získáváme z hlubiného vrtu. Užitkovou vodu potom z jímky, která zachycuje dešťovou vodu.

Vypořádání s odpadní vodou a splašky zajištuje převážně ČOV neboli čistička odpadních vod.

1.nadzemní podlaží je navrženo jako velký společný prostor, kde bude trávit obyvatelstvo tohoto domova vetšínu času. Každý kdo má rád moderní styl bydlení, určitě ocení dispozici a útulné prostředí tohoto domu.

2. nadzemní podloaží je navrženo jeko oáza klidu pro celou rodinu. Je zde prostorná ložnice a velkou šatnou, dlouhá chodba která navazuje ze schodiště, ze které jsou jednotlivé vtupy do dětského pokoje a kopelny. Koupelna a dětský pokoj mají samostantné vstupy na vnkovní terasu.

Chcete mít CHYTRÝ DŮM ?

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídají vaší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken a podobně. To jsou některé výhody inteligentního bydlení. Proč v 21. století denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k desítkám tisíc spokojených majitelů chytré domácnosti Loxone.

Rychle a jednoduše bydlet kdekoliv? Snažíte se osamostatnit nebo hledáte útulnější, ekonomičtější nebo ekologičtější bydlení?

Zkuste to s námi v domě z kontejenrů ! DŮM+ 4F o užitné ploše 110 m za cenu bytu 1kk

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře