Bydlení

Postavte s námi Váš vysněný dům z lodních kontejnerů.
Domy pro REKREACI,
PRO MLADÉ
nebo PRO CELOU RODINU.

Naše společnost sleduje a využívá nejmodernější technologie a díky tomu dokáže z lodních kontejnerů vytvářet ideální domovy pro Vás a Vaši rodinu. Díky použitým technologiím vytváříme ideální a zdravé podmínky pro život. Naše stavby jsou navržené  tak, aby jejich provoz a energetická náročnost  byly minimální, v některých případech dokonce plusové.

Naše vize je nezávislost a využívání technologií, které ji podporují. Směrem k úplné nezávislosti je využití technologií umožňujících  nezávislost na dodávce vody, elektrické energie, ale i nakládání s odpady. 

O pozitivních výsledcích našeho snažení se můžete přesvědčit sami ve vzorovém domě. DŮM+ 4F  – for family je rodinný dům vytvořen ze 4 recyklovaných lodních kontejnerů HC40′ a je navržen jako hybridní ostrovní systém.

Co to znamená ?

Hybridní ostrovní systém je navrhnutý tak, aby naše objekty dosáhly

co největší nezávislosti.


Elektrickou energii z převážné části zajišťuje fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše objektu nebo zahradě, která akumuluje energii do baterií.

Vodu pro provoz domu získáváme z hlubinného vrtu.
Užitkovou vodu potom z jímky, která zachycuje dešťovou vodu.

Vypořádání s odpadní vodou a splašky zajišťuje převážně ČOV neboli čistička odpadních vod.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře